Projecten / Woningen
Amsterdam, Zuidas — 2023
Appartement Zuidas, Amsterdam
Ontwerpvisualisatie van de woonkamer, gemaakt door Noctum; het appartement is uitgevoerd.
Op de Amsterdamse Zuidas ontwierp en realiseerde Noctum het complete interieur van een appartement: van de indeling en de vloeren tot de keuken, de badkamer en een sauna op maat.
- Rol Noctum
- Totaalproject
- Uitgangspunt
- Casco
- Oplevering
- 2023
Een casco appartement is nog niets meer dan beton, leidingen en licht. Net als bij het penthouse aan de Gustav Mahlerlaan begon Noctum hier met die lege schil. De studio tekende de indeling, werkte elk detail van het interieur uit en stuurde de uitvoering op de bouw aan. De opdrachtgever had zo van het eerste plan tot de oplevering één partij aan tafel.
Het appartement draait om overgangen. Door de woning loopt een visgraatvloer van Listone Giordano. Glazen draaideuren van Rimadesio Zen scheiden de kamers zonder het daglicht tegen te houden. Een Rimadesio Maxi-schuifdeur, met een raster van glasvlakken, opent een kamer naar de gang. De keuken is van Molteni&C, de verlichting van Davide Groppi, de meubels van B&B Italia en Baxter, het bed van Auping. Al het maatwerk is zo getekend dat het naadloos op elkaar aansluit. Dat geldt ook voor de sauna: gebouwd door Effegibi en helemaal op maat gemaakt voor de opdrachtgever.
Natuursteen is het materiaal waar Noctum het liefst mee werkt, en in de badkamer kreeg het alle ruimte. Die is volledig uitgevoerd in Salvatori, in een combinatie van materialen. Wanden en vloer zijn in natuursteen van Salvatori. Het wastafelmeubel is een Balnea met een geïntegreerde ronde waskom en een front in Plissé, het geribbelde Bianco Carrara van Salvatori; dezelfde Plissé loopt over de wand achter het bad. Erboven hangt de ronde, verlichte Mirari-spiegel. De Flamingo-kapstok combineert vier steensoorten: Gris du Marais, Bianco Carrara, Grigio Versilia en Pietra d'Avola.
Een glazen wand van Rimadesio Velaria sluit de inloopdouche af. Het vrijstaande bad is van Agape, de kranen zijn van Fantini, en in de marmeren wand is een tv geïntegreerd. Ook het toilet is in marmer uitgevoerd. Noctum ontwierp de badkamer en installeerde alles met het eigen team.
Merken in dit project
- Rimadesio Zen
- Glazen draaideuren
- Rimadesio Maxi
- Glazen schuifdeur
- Molteni&C
- Keuken
- Davide Groppi
- Verlichting
- B&B Italia
- Meubels
- Baxter
- Meubels
- Auping
- Bed
- Listone Giordano
- Visgraatvloer
- Rimadesio Velaria
- Glazen douchewand
- Salvatori
- Badkamer in Bianco Carrara en Plissé, Balnea-wastafel, Mirari-spiegel, Flamingo-kapstok
- Agape
- Bad en toilet
- Fantini
- Kranen
- Effegibi
- Sauna op maat
Meer woningenPenthouse Gustav Mahlerlaan, Amsterdam
Bespreek uw woning of casco project in onze studio in Rotterdam, op afspraak.
Plan een afspraak