Luxe kledingkasten met keramische deuren
Exclusief in de collectie van Rimadesio de Cover modulaire garderobesystemen met deuren uitgevoerd in GRES.
Deze uitvoering wordt speciaal op aanvraag geproduceerd.
Legplanken, organizers, uittrekbare bakken of pantalonrekken uitgevoerd in leder.
Maar ook de mogelijkheid om voor glas of hout te kiezen. Geheel naar eigen smaak en functionele eisen.
Ook deze versie kan uitgevoerd worden met alle accessoires en toepassingen wat de Cover uniek maakt.
Mochten de eisen niet binnen het 'standaard' programma vallen dan is een stukje maatwerk vrijwel altijd mogelijk.
Wat is Gres?
Gres porcellanato bestaat uit een mengsel van grondstoffen die veel gemeen hebben met de grondstoffen voor de productie van vitreous china (gebruikt om sanitair en servies te maken).
Het gaat dus om bijna compleet verglaasd materiaal, dat bijna niets absorbeert en met hoge mechanische kenmerken.
De benaming “porcellanato”, dat de elegantie van het product nog eens onderstreept, komt voort uit het gebruik van kaolinklei, een witte klei die ook wordt gebruikt voor de productie van porselein.
Klei en fijne veldspaten worden onderworpen aan een kookproces met extreem hoge temperaturen en veranderen in tegels van gres met kenmerken van vorstvrijheid, bestendigheid tegen stoten, krassen en chemische aantasting.
Gres porcellanato is dus extreem bestendig, hygiënisch en mooi.
Indien u verdere vragen heeft of een persoonlijk advies wenst dan kunt u ons een mail sturen of bel direct met 010-2233820
Wij werken op afspraak in de studio of komen langs op locatie. Liever een afspraak buiten kantooruren? Geen probleem.
Rimadesio heeft een leidende rol met een decennialange ervaring in het ontwerpen en produceren van architecturale oplossingen voor particuliere en commerciële projecten. In samenwerking met vooraanstaande architecten en ontwerpers biedt Rimadesio zeer gestileerde deursystemen, garderobekasten, wandmeubelen en overige meubels van Italiaanse topkwaliteit en elegantie.