Bel 010 2233820 of mail naar info@noctum.nl voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek of om u te laten informeren over de producten uit onze collectie (ook mogelijk buiten kantoortijden).
Wij werken in Nederland en ver daarbuiten.
Rimadesio Manta Tafel met marquina marmer blad
Design eettafel of vergadertafel met een 4-potig onderstel uitgevoerd in zwart marquina marmer.
Rimadesio heeft een leidende rol met meer dan 50 jaar ervaring in het ontwerpen en produceren van architecturale oplossingen. In samenwerking met vooraanstaande architecten en ontwerpers biedt Rimadesio zeer gestileerde schuifdeuren, kasten, stellingen en moderne meubels van Italiaanse topkwaliteit.
Technische informatie Rimadesio Manta tafel
Rimadesio is bewust bezig om zijn eigen ecologische normen te verbeteren. Aluminium, glas, hout, geregenereerd leer: volledig recyclebare materialen en deels al gerecycled, maar ook de eigen Ecolorsystem-verf zonder de toevoeging van enige oplosmiddelen.
- Op maat gemaakt.
- Ronde, rechthoekige en bootvormige top, verkrijgbaar in verschillende maten
- Aluminium frame, 3,4 of 6 poten (verkrijgbaar in verschillende kleuren)
- Blad in gelakt glanzend of mat glas, eiken- of notenfineer, diverse marmersoorten en diverse marmersoorten
- Blad in gehard glas dikte 8/12/15 mm, marmer dikte 20 mm of in houtfineer dikte 20 mm
- Poot in aluminium
- Aluminium verstelbare voet
Download hier de technische product-PDF van de Manta tafel.
Rimadesio Manta tafel prijzen
Alle systemen van Rimadesio worden volledig voor u op maat gemaakt in de gewenste kleur, afmeting en afwerking. Het is daarom niet mogelijk om de prijzen online aan te bieden.
U kunt ons dan ook een mail sturen of bellen voor een geheel vrijblijvende offerte 010-2233820
Rimadesio levertijden
U dient uit te gaan van een levertijd van 8 werkweken na orderbevestiging.
Montage
Wij hebben een eigen ervaren montageteam welke gespecialiseerd is in de collectie van Rimadesio.
Wij leveren en monteren wereldwijd.